Aktywatory Młodości od marki AVA

W poszukiwaniu cudownej receptury odmładzającej kobiety coraz chętniej sięgają po środki, które zapewniają skoncentrowaną dawkę składników aktywnych. Codzienną pielęgnację skóry dojrzałej z pierwszymi oznakami starzenia można skutecznie wspomóc stosując kosmetyki o maksymalnym stężeniu składników o działaniu anti-age. Takie kosmetyki wychodzą od Laboratorium Kosmetycznego AVA pod nazwą Aktywatorów Młodości.

Aktywatory Młodości to seria koncentratów do pielęgnacji skóry, które zawierają kluczowe surowce pochodzenia naturalnego. Mają właściwości pielęgnujące, ale ich głównym zadaniem jest opóźnianie procesów starzenia. Regularne stosowanie kosmetyków AVA z tej serii to długotrwały efekt. Jaki konkretnie? To zależy od rodzaju Aktywatora Młodości.

ARGAN OIL – 100% naturalnej regeneracji skóry

Olej arganowy to produkt skuteczny w walce ze zmarszczkami. Uznawany jest za naturalne źródło młodości. Aktywator Młodości AVA zawierający organiczny olej arganowy to bogactwo kwasów tłuszczowych omega oraz witaminy E, która ma działanie odmładzające i przeciwzmarszczkowe. Aktywator Argan Oil zapewnia regenerację bariery hydrolipidowej oraz odnowę komórkową.

HYDRANOV – 100% naturalnego nawilżenia

Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za odżywienie i wzmocnienie szczelności naskórka, co przekłada się na odpowiednie nawilżenie. Hydranov to trzykrotnie wydajniejszy niż czysty kwas hialuronowy produkt, który błyskawicznie zwiększa poziom nawilżenia. Aktywator Młodości Hydranov zapewnia skuteczne, naturalne nawilżenie.

KOLAGEN MORSKI – 100% naturalnej odnowy skóry

Hydrolizowany kolagen morski to składnik niezbędny do naturalnej odnowy skóry. Zapewnia lifting i regenerację skóry, redukuje ilość zmarszczek i spowalnia pojawianie się oznak starzenia. Aktywator Młodości Kolagen Morski zapewnia dostarczenie najważniejszych składników (w tym 18 aminokwasów) odmładzających wprost do skóry.

KOMÓRKI MACIERZYSTE – 100% odnowy komórek skóry

PhytoCellTec to komórki macierzyste pozyskiwane z drzewa arganowego. Komórki macierzyste to jeden ze składników aktywnych, które łączą w sobie siłę roślinnych komórek z naturalnymi procesami odnowy zachodzącymi w skórze. Aktywator Młodości Komórki Macierzyste to stuprocentowa odnowa komórek skóry.

PEPTYD BIOMIMETYCZNY – 100% przeciw zmarszczkom mimicznym

Zmarszczki mimiczne są zmorą wielu kobiet. Można im skutecznie zapobiegać stosując Aktywator Młodości Peptyd Biomimetyczny, który działa na podobnej zasadzie co lifting, ale bez użycia skalpela. Działanie przeciwzmarszczkowe i redukcja głębokości zmarszczek mimicznych już w dwa tygodnie.

WITAMINA C – 100% ochrony antyoksydacyjnej

Kwas askorbinowy, czyli popularna witamina C, to jeden z silniejszych antyoksydantów naturalnego pochodzenia. Aktywator Młodości AVA to koncentrat stabilnej witaminy C, który wzmocniono ekstraktem z Aceroli. To bomba antyoksydacyjna, niezastąpiona w walce z procesami starzenia się skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *