Highligting Foam Strips – hit w koloryzacji włosów, który podbił fryzjerskie salony

paski do farbowania wlosow

Szukasz do swego salonu profesjonalnych akcesoriów? Dobrze trafiłaś! Marka Colorcuts wprowadza na rynek innowacyjne paski do wielowarstwowej koloryzacji, czyli Colorcuts. To ekonomiczne, lekkie i niezawodne paski wykonane z nowoczesnej i biodegradowalnej pianki polietylenowej, które biją na głowę niewygodną, niepraktyczną, zsuwającą się aluminiową folię. Poznaj hit, który podbija salony fryzjerskie.

Szukasz do swego salonu profesjonalnych akcesoriów? Dobrze trafiłaś! Marka Colorcuts wprowadza na rynek innowacyjne paski do wielowarstwowej koloryzacji, czyli Colorcuts. To ekonomiczne, lekkie i niezawodne paski wykonane z nowoczesnej i biodegradowalnej pianki polietylenowej, które biją na głowę niewygodną, niepraktyczną, zsuwającą się aluminiową folię. Poznaj hit, który podbija salony fryzjerskie.

Czym są Highligting Foam Strips?

To wyjątkowe paski do koloryzacji, które są przełomem w zabiegu farbowania i rozjaśniana włosów! Zapomnij o szeleszczących, trudnych do nakładania aluminiowych folijkach, które się rwą i gniotą, utrudniając koloryzację. Paski od Colorcuts to maltański wyrób najwyższej jakości – są wytrzymałe, elastyczne, z łatwością dają się nałożyć na włosy nie zsuwają się z pasemek i trzymają idealnie przy samej nasadzie. Ich aplikacja trwa dosłownie chwilę i poradzi sobie z nimi nawet początkująca fryzjerka, która dopiero wprawia się w sztuce tworzenia sombre, ombre, rozjaśniania czy baleyage.

PASKI PIANKOWE TERMICZNE DO KOLORYZACJI

Dlaczego fryzjerzy docenili Highligting Foam Strips?

PO PIERWSZE: paski są łatwe w stosowaniu, praktyczne i wygodne

To w pełni gotowe, docięte paski o wymiarach 105 x 310mm. Odpowiednio długie, ułatwiają koloryzację nawet długich włosów! Są zapakowane w praktyczny, tekturowy podajnik, szybko i bez problemu się po nie sięga – nie trzeba ich docinać, rwać, a nawet zaginać brzegów podczas koloryzacji! Wielu fryzjerów uważa, że są to najszybsze i najłatwiejsze w użyciu paski do koloryzacji na rynku! Ponadto są one bardzo elastyczne, nie gną się bez potrzeby, ale z łatwością złożysz je na pół, “zamykając” pasemko z farbą we wnętrzu paska. Nie ma też żadnego kłopotu z umocowaniem go od samej nasady – pasek trzyma się idealnie i nie ześlizguje się z włosów.

PO DRUGIE: Highligting Foam Strips są ekologiczne

To niebywałe, ale Colorcuts wprowadziła piankowe paski, które są biodegradowalne i nadają się do recyklingu! Nigdy już nie zaśmiecisz środowiska aluminiową folią lub innym toksycznym plastikiem. Postaw na ekologię i wprowadź do salonu paski skrojone na miarę naszych czasów!

PO TRZECIE: paski są ekonomiczne

Co to oznacza? Oczywiście oszczędność dla Twojego salonu. Paseczki jako jedyne można umyć (np. uprać lub dokładnie wypłukać) i zastosować ponownie! To czysta ekonomia, ponieważ pianka z której są stworzone wytrzyma do 3-4 takich myć. Dzięki temu zamiast 200 pasków w opakowaniu otrzymujesz tak naprawdę 800 pasków do koloryzacji! A ponieważ Highligting Foam Strips skracają czas koloryzacji o połowę, możesz przyjąć więcej klientek jednego dnia – to większy zarobek i więcej kobiet szczęśliwych z nowej fryzury.

paski do farbowania włosów

PO CZWARTE: są przyjazne dla klientów

Colorcuts wprowadziła paski, które nie niszczą włosów tak, jak zwykłe folie. Pomagają utrzymać optymalne ciepło, nie szarpią włosów podczas zdejmowania, nie są ciężkie, więc nie nadwyrężają cebulek włosowych, nie dają niemiłego uczucia ciągnięcia włosów. Klientki doceniają ich piękne kolory, estetykę, lekkość, oraz to, że paski nie szeleszczą i ze dzięki Highligting Foam Strips nie muszą tak dużo czasu poświęcić na koloryzację włosów w salonie.

PO PIĄTE: kolory Colorcuts pomagają fryzjerom podczas koloryzacji

Czy wiesz, ze oprócz pięknego designu kolory na paskach Highligting Foam Strips mają zastosowanie ułatwiające pracę fryzjerom? Ile razy podczas koloryzacji musiałaś używać wielu odcieni farb i w efekcie nie wiedziałaś już, jaki kolor znajduje się pod folijką? Teraz możesz je oznaczać, stosując inny kolor paska do każdego odcienia. W ten sposób przejmujesz pełną kontrolę nad procesem koloryzacji lub rozjaśniania.

Więcej informacji na temat innowacyjnych pasków znajdziesz na stronie www.colorcuts.mt