HIT! Najlepszy nawilżający szampon do włosów: Nanoil Algae Micellar Shampoo

szampon z algami morskimi Nanoil

Kilkadziesiąt cennych minerałów, witaminy i inne związki organiczne, które wynoszą pielęgnację na inny poziom – taki jest szampon micelarny Nanoil z algami, Morska pielęgnacja włosów oraz doskonała dbałość o skórę głowy – dzięki małym micelom – poznaj bliżej szampon, który blogosfera okrzyknęła najlepszym szamponem nawilżającym. Nanoil Algae Micellar Shampoo – to nowe oblicze czystych włosów i skóry głowy.

Algi w szamponie Nanoil – jak działają?

Wiemy, że już podczas mycia można doskonale pielęgnować włosy, dlatego sięgnij po nawilżającą moc alg, olejków i cenionych składników chroniących je przed słońcem.
Micelarny szampon Nanoil z wyciągiem z alg nori to pierwszy krok do doskonałego nawilżenia włosów. Oczyść delikatnie skórę głowy dzięki micelarnej sile cząstek, które koją i równoważą pH. Zadbaj o to, by Twoje włosy stały się mocne, idealnie nawodnione i pełne witalności.

Micele w szamponie Nanoil – jak działają?

– Micele, czyli małe cząstki micelarne to “pochłaniacze” zanieczyszczeń, kurzu i brudu. Są doskonałym składnikiem myjących i dokładnie oczyszczających kosmetyków, ponieważ nawilżają skore oraz włosy i doskonale oczyszczoną skórę głowy Małe micele użyte w samponie – uwalniają włosy od zabrudzeń, koją, leczą i równoważą pH.

Nanoil najlepszy szampon micelarny z algami

NANOIL ALGAE MICELLAR SHAMPOO – DO JAKICH WLOSÓW?

Szampon micelarny z algami Nanoil jest delikatną, ale silnie nawilżającą kuracją, Idealną przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Głównie poleca się algowy szampon tym, których włosy są mocno przesuszone i potrzebują dawki nawilżenia, oraz odżywienia mocą morskich minerałów.

Ten szampon micelarny zadba nie tylko o włosy, ale też o skórę głowy, równoważąc sebum i kojąc podrażnienia. Micele zapewnią jej prawidłowe pH.

Jeśli twoje włosy źle znoszą wilgoć, puszą się i elektryzują, są cienkie lub brak im nawilżenia, a w upalne dni bardzo szybko tracą wodę z wnętrza – algowy szampon micelarny Nanoil to doskonały wybór.

NANOIL ALGAE MICELLAR SHAMPOO – SKŁAD

  • Ekstrakt z alg Nori – algi to wciąż jedna z najlepszych substancji naturalnych, wykorzystywana przy intensywnej pielęgnacji włosów. Algi nie tylko odżywiają, ale tez chronią przed szkodliwym UV. Są antyoksydacja, wzmocnienie, wygładzenie i odporność włosów.
  • Hydrolizowana guma z drzewa Tara – to unikatowy, ale cenny w pielęgnacji włosów, naturalny polimer, który tworzy na nich warstwę okluzyjną, nawilża włosy i dodatkowo bardzo sprawnie reguluje wydzielanie sebum.
  • Hydrolizowany olej rycynowy – chroni i nawilża. Hamuje wypadanie włosów, wzmacnia je od cebulki, działa antyseptycznie i leczy skórę głowy.

JAK DZIAŁA NANOIL ALGAE MICELLAR SHAMPOO?

  • NAWILŻA WŁOSY
  • CHRONI JE PRZED PROMIENIOWANIEM
  • ODŻYWIA WŁOSY
  • DODAJE SPRĘŻYSTOŚCI
  • OCZYSZCZA WŁOSY I SKÓRĘ GŁOWY
  • DELIKATNY, DBA O pH SKÓRY
  • WYGŁADZA

Podoba Ci się algowa pielęgnacja włosów? Uzupełnij micelarny szampon algami innymi kosmetykami do włosów z serii Nanoil: wybierz maskę do włosów z alg oraz intensywnie upiększającą, lekką mgiełkę algową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *