Wybielanie z Białą Perłą Plus – śnieżnobiałe zęby w 5 dni?

Szykuje się jeden z najważniejszych dni w moim życiu (jeszcze tylko trzy miesiące!), więc przymierzam się do skutecznego i niedrogiego wybielenia zębów. Nie chcę poddawać się mocno inwazyjnemu wybielaniu, dlatego planuję przetestować system wybielający zęby Biała Perła. Oczywiście dziś opowiem nieco o produkcie, natomiast z rezultatami wrócę na bloga pod koniec tygodnia, bo efekt ma przecież być widoczny już po pięciu dniach. 🙂

Biała Perła PLUS SYSTEM 5 DNI

Profesjonalna kuracja w zaciszu domowym? Biała Perła udowadnia, że to możliwe wychodząc z ofertą systemu wybielającego gwarantującego efekt wybielenia nawet do ośmiu odcieni. Producent opisuje SYSTEM 5 DNI jako profesjonalną kurację nakładkową, która ma efektywnie wybielać w przeciągu 5-14 dni regularnego stosowania. Jak to możliwe? Dzięki zastosowaniu formuły wybielającej łączącej w sobie działanie utleniające i enzymatyczne. Elastyczne aplikatory, które dopasowują się do zgryzu, mają ułatwiać wybielanie, natomiast bezpieczne składniki wykorzystywane w kuracji dodatkowo ochraniać szkliwo.

Co oferuje SYSTEM 5 DNI Biała Perła?

Intensywne wybielanie zębów i długotrwały efekt nie zawsze idą ze sobą w parze, ale Biała Perła reklamuje swój produkt jako nowoczesną, jednofazową kurację wybielania oksydacyjnego o utrzymujących się efektach. Chciałabym, żeby moje lekko zażółcone zęby zyskały naturalnej bieli, bez efektu sztucznych zębów. Biała Perła Plus SYSTEM 5 DNI oferuje stomatologiczną jakość wybielania, więc liczę na: zauważalne efekty, komfort w trakcie zabiegu i po jego przeprowadzeniu oraz brak efektów ubocznych. Mam też nadzieję, że aplikowanie żelu za pomocą nakładek nie będzie dla mnie zbyt problematyczne.

Jak wygląda zestaw produktów SYSTEM 5 DNI?

Kurację wybielającą kupiłam kilka dni temu, więc mogę powiedzieć już parę słów na temat zestawu. Za system wybielający zęby Biała Perła płacimy niezbyt wygórowaną cenę, przynajmniej jak na sześcioczęściowy zestaw, który ma dawać takie efekty. W opakowaniu znajduje się:

  • pasta do zębów przed wybielaniem (do zastosowania tuż przed zabiegiem);
  • żel wybielający SYSTEM 5 DNI do aplikowania w nakładkach;
  • elastyczne nakładki na górny i dolny rząd zębów (2 szt. + 1 zapasowa);
  • plastikowy pojemnik do przechowywania nakładek;
  • płyn do płukania po wybielaniu (do przepłukania jamy ustnej po zabiegu);
  • pasek z 16-stopniową skalą wskaźnika bieli zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *