5 fryzur na imprezę, które są łatwe do wykonania

Szykujesz się na imprezę i masz mało czasu, a pragniesz w mig wyczarować świetną fryzurę? Większość osób kończy po prostu z włosami zwisającymi na ramionach. Nie musi tak być! Zebraliśmy kilka świetnych i łatwych w wykonaniu fryzur zarówno dla długich, jak i krótkich włosów: z pewnością sobie z nimi poradzisz i warto je wypróbować, ponieważ wyglądają super elegancko.

Najlepsze, szybkie fryzury na imprezy

1. Warkocz i węzeł

Zapleć 3 cienkie warkocze i upnij je razem na karku. Otrzymasz fryzurę, która wygląda na znacznie bardziej wyrafinowaną niż by się wydawało. Jeśli potrafisz i masz ochotę, możesz również zapleść warkocz w jodełkę zamiast klasycznego wariantu. Upięcie zrobisz z łatwością za pomocą wsuwek lub małych żabek do włosów.

2. Luźne włosy i warkocz

Nie musisz mieć długich włosów, aby móc wykonać tę fryzurę. Składa się ona z zaplecionego warkocza z każdej strony. Na koniec łączy się je wszystkie upinając spinkami do włosów. Ile warkoczy możesz zapleść na głowie? To zależy od Ciebie, ale jeśli nie masz wiele czasu, 3 w zupełności wystarczą.

3. Elegancki węzeł

Możesz również zebrać włosy w elegancki węzeł na karku, lub na czubku głosy. Zbierz wszystkie włosy razem, utrwal je lakierem albo lekko podtapiruj i upnij wsuwkami lub żabkami do włosów, aby fryzura się nie rozwaliła.

4. Pofalowane włosy

Jeśli masz nieco krótsze włosy i nie możesz ich w żaden sposób upiąć, możesz wykonać prostą, ale efektowną fryzurę, która zachwyca pofalowaną burzą loków. Takie włosy są eleganckie, nadają się nie tylko na imprezę, ale też np. na święta. Końce włosów możesz zakręcić używając lokówki lub prostownicy, a w ultraszybkiej wersji po prostu zwilżyć włosy sprayem do modelowania i ugniatać je dłonią od dołu ku górze tak, by się pofalowały. W wersji świątecznej możesz założyć pasmo a ucho i wpiąć we włosy efektowną ozdobę: spinkę do włosów, klamrę, a może kwiat?

5. Dodatki do włosów – drobny szczegół, wielka zmiana

Skoro już jesteśmy przy dodatkach i ozdobach do włosów – to najszybszy sposób na dodanie szyku każdej fryzurze, niezależnie od tego, czy masz długie, czy krótkie włosy. Apaszka wpleciona w warkocz, opaska do włosów, spinka wysadzana perłami, diamentowa wsuwka, albo wspomniany już wcześniej kwiat wpięty we włosy sprawią, że każda fryzura nabierze szyku i elegancji. Pamiętaj, aby ozdoby na włosach nie były przesadzone i aby pasowały do Twojego stroju.