Co na brwi – najlepsze kosmetyki do ich malowania

Trend na piękne i wyraźne brwi nie jest chwilowy, czy sezonowych kaprysem wizażystów, ale kanonem, należącym do klasyki. Nic dziwnego, ponieważ grube, zadbane i ładnie zarysowane brwi to piękna rama dla całej twarzy i oprawa dla oczu. To one dodają wyrazu całej buzi. Nie tylko to, czym je odżywiać, ale czy je malować jest ważne. nawet najpiękniejszy łuk brwiowy nieumiejętnie pomalowany czy podkreślony kosmetykiem złej jakości zmienia się w groteskowy i karykaturalny. Czym najlepiej malować brwi i jakie produkty wykorzystać w ich makijażu? Sprawdź, co do brwi polecają makijażyści i wizażyści.

Najlepsze kosmetyki do makijażu brwi

1. Nikt nie będzie zdziwiony, że na podium znajduje się klasyka. Aqua Brow to ulubiony kosmetyk do brwi, który znajduje się w kuferkach mistrzów makijażu. To nic innego, jak farbka do brwi, zamknięta w malutkiej tubce. Ma doskonałą pigmentację, idealne, naturalne kolory i trwałość powalającą na kolana… po prostu jest to królowa produktów do makijażu, którą niełatwo zdetronizować. Aqua Brow to kosmetyk do makijażu brwi, który z łatwością aplikuje się na łuk brwiowy, a konsystencja pozwala na uzyskanie najróżniejszych efektów, ponieważ farbka jest bardzo precyzyjna. Dzięki niej domalujesz sobie włosek po włosku “nową” brew i uzupełnisz ubytki.

2. Anastasia Beverly Hills, Dipbrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi) – to aż 11 kolorów i jakość, która zaprowadziłą tę pomadę do brwi na szczyt. Dipbrow Pomade to wielokrotnie nagradzana, bardzo trwała i wodoodporna pomada, która maluje i rozprowadza się jak żadna inna. Pozwala uzyskać zarówno bardzo intensywny jak i naturalny efekt zależnie od metody aplikacji. Niewielką ilość koloryzującej pomady do brwi Anastasia Beverly Hills DIPBROW Pomade nabiera się na skośny pędzelek, a następnie aplikuje na brwi, by je domalować, wymodelować i wypełnić. Dzięki swojej konsystencji pomada do brwi świetnie wtapia się w skórę, dyscyplinuje włoski – jest zarówno woskiem (układa, kondycjonuje i pielęgnuje włoski) jak i cieniem do brwi. Dipbrow Pomade jest precyzyjna i ułatwia makijaż: szybko i sprawnie można dzięki niej podkreślić brwi, nie schodzi w ciągu dnia, nie daje ‚przerysowanego’ efektu, łatwo się nakłada. jest ona najbardziej znaną i najtrwalsza pomadą, po jaką możesz sięgnąć. Cena jest wygórowana, ale adekwatna do jakości i wydajności produktu.

3. Maybelline Brow Satin – to jedyna w tym zestawieniu, dwustronna kredka do brwi. jest to genialny produkt, o doskonałej i przemyślanej kolorystyce a także wyjątkowej trwałości i formule, która ładnie się nakłada i wygląda naturalnie przez wiele godzin. nie bryli się na brwiach, nie ściera i nie odbarwia. Brow Satin to genialna kredka, z jednej strony wyposażona w precyzyjny, wąski, wysuwany i automatyczny grafit, a z drugiej w maleńką, spiczastą i precyzyjną gąbeczkę, która pozwala wypełnić kontur brwi pudrowo-satynowym cieniem. Kredka jest zaskakująco trwała i pozwala i osiągnąć różny efekt na brwiach – w zależności od okazji i intensywności makijażu. Jest przy tym tak precyzyjna, że nie będziesz chciała zamienić jej na żadną inną.

4. LOREAL BROW ARTIST POMADA DO BRWI – Wysoce napigmentowana i aksamitnie gładka pomada do brwi L’Oréal Brow Artist Pomade jest stworzona do uzupełniania i definiowania na nowo kształtu brwi. Wyposażona w niewielki, skośny pędzelek, który jednak warto wymienić na profesjonalny, bardziej precyzyjny. Jeśli chodzi o samą konsystencję i produkt – jest on zdecydowanie profesjonalny i doskonale skomponowany.Pomada Brow Artist Loreal pozwala w precyzyjny i wyrazisty sposób podkreślić oprawę oczu. Nadaje się do zdefiniowania kształtu, dodania brakujących włosków oraz wypełnienia całego łuku dobrze napigmentowanym i naturalnym  kolorem.Pomada Loreal to delikatna, kremowa formuła, która dobrze się nakłada i pozostawia długotrwały, naturalny efekt.Stworzona z uwzględnieniem potrzeb zarówno osób ze zbyt jasnymi, rzadkimi oraz pozbawionymi gęstości brwiami, jak i tych, które pragną poprawić kształt nieregularnej linii brwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *