Lancome My Parisian – pastelowy makijaż na wiosnę 2016

Lancome zaprezentowało niedawno swoją propozycję makijażu na nadchodzący sezon. Wiosenna kolekcja Lancome 2016 to przede wszystkim pastelowe odcienie kosmetyków z serii My Parisian. Co znajdziemy wśród kosmetyków z tej kolekcji? Lancome oferuje dwie propozycje – paletkę cieni oraz róż w metalowych pudełkach z grafikami w delikatnym, paryskim stylu.

Lancome na wiosnę 2016

Słodkie metalowe pudełka kryją w sobie kosmetyki do wiosennego makijażu. Inspiracją dla Lancome stały się wiosenne promienie słońca, świeży podmuch lekkiego wiatru i oczywiście szczęście, jakie gości w sercu wraz z nadejściem ciepłych dni. Typowo wiosenny makijaż z Lancome My Parisian ma odzwierciedlać wiosenny nastrój, dziecięcą radość, jasne i żywe kolory.

My Parisian Pastels – cienie do powiek

Paletka pastelowych cieni do powiek od Lancome na wiosnę 2016 to metalowe opakowanie do złudzenia przypominające pudełko kredek. Dziewięć przepięknych kolorów cieni umieszczono w małych, sześciennych kostkach z osobnymi plastikowymi pokrywkami, które swobodnie włożono do opakowania. To sprawia, że można wyciągnąć pojedynczy cień z opakowania lub rozpocząć zabawę w wiosenne mieszanie barw poza metalową szkatułką. Co ciekawe, cienie do powiek My Parisian Pastels można używać nie tylko na powieki, ale również na policzki jako np. rozświetlacz. W paletce znajduje się aż dziewięć bardzo błyszczących, soczystych, wiosennych kolorów (wśród nich złoto, róże, beże i fiolety). Nie są to mocno napigmentowane cienie, dają więcej połysku niż krycia. My Parisian Pastels od Lancome to cienie, które w dotyku są lekko wilgotne.

My Parisian Cream Blush – róż do policzków

Róż do policzków z wiosennej kolekcji Lancome to równie kremowa formuła. Dostępny w kilku odcieniach róż zamknięto w małym, okrągłym opakowaniu z takiego samego metalu. Uroczy róż ma matowe wykończenie (można je wedle uznania rozświetlić błyskiem z paletki cieni do powiek). My Parisian Cream Blush daje bardzo naturalny efekt, ławo można aplikować go palcami, dodaje twarzy dziewczęcego rumieńca, który można łatwo rozetrzeć. W przypadku różu również przeznaczono go do stosowania na inne miejsca, np. do rozświetlacza ust lub zaróżowienia powiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *