Lancome My Parisian – pastelowy makijaż na wiosnę 2016

Lancome zaprezentowało niedawno swoją propozycję makijażu na nadchodzący sezon. Wiosenna kolekcja Lancome 2016 to przede wszystkim pastelowe odcienie kosmetyków z serii My Parisian. Co znajdziemy wśród kosmetyków z tej kolekcji? Lancome oferuje dwie propozycje – paletkę cieni oraz róż w metalowych pudełkach z grafikami w delikatnym, paryskim stylu.

Lancome na wiosnę 2016

Słodkie metalowe pudełka kryją w sobie kosmetyki do wiosennego makijażu. Inspiracją dla Lancome stały się wiosenne promienie słońca, świeży podmuch lekkiego wiatru i oczywiście szczęście, jakie gości w sercu wraz z nadejściem ciepłych dni. Typowo wiosenny makijaż z Lancome My Parisian ma odzwierciedlać wiosenny nastrój, dziecięcą radość, jasne i żywe kolory.

My Parisian Pastels – cienie do powiek

Paletka pastelowych cieni do powiek od Lancome na wiosnę 2016 to metalowe opakowanie do złudzenia przypominające pudełko kredek. Dziewięć przepięknych kolorów cieni umieszczono w małych, sześciennych kostkach z osobnymi plastikowymi pokrywkami, które swobodnie włożono do opakowania. To sprawia, że można wyciągnąć pojedynczy cień z opakowania lub rozpocząć zabawę w wiosenne mieszanie barw poza metalową szkatułką. Co ciekawe, cienie do powiek My Parisian Pastels można używać nie tylko na powieki, ale również na policzki jako np. rozświetlacz. W paletce znajduje się aż dziewięć bardzo błyszczących, soczystych, wiosennych kolorów (wśród nich złoto, róże, beże i fiolety). Nie są to mocno napigmentowane cienie, dają więcej połysku niż krycia. My Parisian Pastels od Lancome to cienie, które w dotyku są lekko wilgotne.

My Parisian Cream Blush – róż do policzków

Róż do policzków z wiosennej kolekcji Lancome to równie kremowa formuła. Dostępny w kilku odcieniach róż zamknięto w małym, okrągłym opakowaniu z takiego samego metalu. Uroczy róż ma matowe wykończenie (można je wedle uznania rozświetlić błyskiem z paletki cieni do powiek). My Parisian Cream Blush daje bardzo naturalny efekt, ławo można aplikować go palcami, dodaje twarzy dziewczęcego rumieńca, który można łatwo rozetrzeć. W przypadku różu również przeznaczono go do stosowania na inne miejsca, np. do rozświetlacza ust lub zaróżowienia powiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *