Maseczka w płachcie na pupę/ pośladki ‒ hit czy szaleństwo?

Maseczka w płachcie to kawałek materiału nasączony serum o określonych właściwościach. Maski tego typu na twarz mogą mieć różne właściwości, w zależności od indywidualnych potrzeb, na przykład nawilżające lub rozświetlające. Z kolei maski w płachcie pod oczy przeważnie niwelują sińce w tych okolicach, a maski w płachcie na usta wygładzają strukturę warg i przygotowują grunt pod makijaż. Na fali popularności maseczek w płachcie wypuszczono na rynek maski tego typu dedykowane pośladkom. Jak działa maseczka w płachcie na pupę/ pośladki i jak ją stosować? Jakie są jej rodzaje i właściwości? Jak jeszcze dbać o pośladki?

Jak działa maseczka w płachcie na pupę/ pośladki i jak ją stosować?

Jedną z marek kosmetycznych produkujących maseczki w płachcie na pupę/ pośladki jest Bawdy Beauty. Każde opakowanie zawiera dwie takie płachty ‒ po jednej na pośladek. Według informacji na etykiecie należy poleżeć z płachtą przez dziesięć minut, aby pośladki odzyskały jędrność i optymalny poziom nawilżenia.

Maseczka w płachcie na pupę/ pośladki ‒ rodzaje

W ramach marki Bawdy Beauty można wypróbować następujące rodzaje maseczek w płachcie na pupę/ pośladki:

 • Bite It (‘ugryź ją/ je’) ‒ maska o działaniu tonizującym i nawilżającym,
 • Squeeze It (‘ściśnij ją/ je’) ‒ maska o właściwościach rozświetlających i przeciwstarzeniowych,
 • Slap It (‘daj jej/ im klapsa’) ‒ maska oczyszczająca z toksyn i napinająca,
 • Shake It (‘potrząśnij nią/ nimi’) ‒ maska o działaniu ujędrniającym i rozświetlającym.

Maseczka w płachcie na pupę/ pośladki ‒ właściwości

Maseczka w płachcie na pupę/ pośladki marki Bawdy Beauty nie mają zapachu i nie są testowane na zwierzętach, dlatego nadają się kolejno dla alergików i wegan.

Jak jeszcze dbać o pośladki?

Oczywiście, dlaczego by nie wypróbować takiej maseczki w płachcie na pupę/ pośladki: na pewno nie zaszkodzi, a może wręcz pomoże. Co jeszcze przysłuży się pośladkom?

 • Ćwiczenia na ładne pośladki
  Najskuteczniejszym ćwiczeniem na zgrabną pupę są (pospolite) przysiady. Dobre efekty przyniesie jeszcze (prozaiczne) wchodzenie po schodach i (zwykłe) spacerowanie. Do tego wszystkiego nie zaszkodzi napinać pośladków przy okazji wykonywania codziennych czynności wymagających jedynie stania.
 • Pośladki bez cellulitu
  Aby pozbyć się skórki pomarańczowej, warto poddać się zabiegom antycellulitowym, na przykład urządzeniem Onda. Zabieg korzysta z technologii mikrofal Coolwaves i polega na podgrzewaniu wybranych tkanek poprzez masaż, co ma na celu rozpuszczenie tłuszczu, a przy okazji ujędrnienie i wyszczuplenie skóry.
 • Pośladki bez nadmiaru tłuszczu
  Naddatek tkanki tłuszczowej spalimy dzięki zabiegowi z wykorzystaniem innego urządzenia, a mianowicie EmSculp. Ten bezinwazyjny lifting pośladków odbywa się poprzez przystawienie do pośladków głowic, które emitują energię elektromagnetyczną prowadzącą do skurczu mięśni. W ten sposób dochodzi do spalenia nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *