Rzęsy w kępkach Nanolash DIY Lash Extensions – zmiana w kilka chwil!

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs w domu, do tej pory, pozostawało jedynie w sferze marzeń. Panie decydowały się na eksperymenty z tuszami, trwałym przedłużaniem lub rzęsami na pasku. Jednak efekty osiągane w ten sposób nie zawsze były zadowalające. Warto więc przyjrzeć się bliżej kępkom do samodzielnej aplikacji od Nanolash. 

Kto może przedłużyć rzęsy samodzielnie w domu?

Każda kobieta marzy o tym, by zachwycać spojrzeniem. Warunkiem tego są wyraziste i pięknie podkręcone rzęsy. Niestety, matka natura nie jest pod tym względem zbyt łaskawa.

Rzęsy są z natury włoskami cienkimi, które bardzo szybko mogą ulec wybarwieniu lub po prostu zacząć wypadać. Cykl życia takiego włoska jest wyjątkowo krótki, a trwałe stylizacje mogą go dodatkowo osłabić.

Na rynku pojawiły się jednak rzęsy bondingowe DIY Eyelash Extensions od Nanolash. Jest to produkt, który ma umożliwić samodzielne przedłużanie rzęs w domu. Łatwo można się domyślić, że to prawdziwa rewolucja na rynku kosmetycznym.

Gotowe kępki rzęs do aplikacji w domu stworzone są z myślą o każdej z kobiet. Na samodzielne przedłużanie rzęs mogą zdecydować się panie, które liczą np. na chwilową zmianę swojego wizerunku. Jest to także świetnie rozwiązanie dla kobiet, które szukają sposobu na okazjonalne przedłużenie włosków, a nie chcą decydować się na trwałą aplikację.

Kępki DIY Lash Extensions do samodzielnego przedłużania w domu są także sposobem na eksperymentowanie z własnym wyglądem. Panie mogą dowolnie manipulować kępkami i wykonać dokładnie taką aplikację, na jakiej im najbardziej zależy.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash – jakie wersje rzęs są dostępne?

Kępki rzęs od Nanolash zostały stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach każdej z pań. Producenta zadbał o to, by w obrębie jednego produktu pojawiło się wiele różnorodności.

Standardowe opakowanie rzęs do samodzielnej aplikacji w domu zawiera 36 gotowych kępek w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Dodatkowo panie mogą wybierać także spośród 8 modeli.

W sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs. Wówczas oprócz gotowych kępek panie otrzymają również bonder, sealer, remover i pęsetę do rzęs od Nanolash. Są to niezbędne akcesoria do aplikacji rzęs o pojemności 5 ml. Dodatkowo, preparaty posiadają wygodne aplikatory, dzięki czemu można rozprowadzić je w prosty sposób.

Jak dokleić kępki rzęs w domu?

Kępki DIY Lash Extensions to produkt, który wyróżnia się wyjątkowo łatwą aplikacją. Nawet panie bez większego doświadczenia będą w stanie sobie z tym poradzić. Gotowe kępki do domowej aplikacji wystarczy wyjąć z opakowania i wybrać te, które mają zostać wykorzystane podczas stylizacji. Następnie trzeba:

  • nanieść cienką warstwę bondera i odczekać do momentu, w którym nabierze on pełnej lepkości;
  • pęsetą nanieść kępkę około 1 mm od linii rzęs i delikatnie docisnąć;
  • docisnąć kępki aplikatorem, a na koniec pokryć wykonaną aplikację sealerem, aby pozbyć się lepiej warstwy.

Dokładnie trzy proste kroki wystarczą, by odmienić swoje spojrzenie w niecałe 10 minut. Poprawnie wykonana aplikacja jest w stanie utrzymać się nawet przez 5 dni, a rzęs nie trzeba ściągać do snu.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Trwałe rzęsy bondingowe DIY Lash Extensions – uwodzicielskie spojrzenie w zasięgu ręki!

Kępki DIY Lash Extensions to produkt, który warto rozpatrywać w kategorii innowacji. Dzięki niemu samodzielne przedłużanie rzęs w domu stało się faktem. Każda z kobiet jest w stanie wykonać trwałą do 5 dni aplikację w jedynie 10 minut. Dodatkowo, kępki DIY Eyelash Extensions wyróżniają się:

  • miękkością;
  • trwałością;
  • estetyką;
  • elastycznością.

Świetnie dopasują się one do kształtu oka, a zastosowanie bondera Nanolash pozwoli wyrównać koloryt rzęs.

Bez wątpienia gotowe kępki rzęs pozwolą na wykonanie naturalnie wyglądającej aplikacji, która odmieni spojrzenie o 180 stopni!

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs