Te tusze do rzęs naprawdę działają! Przekonaj się sama!

tusz do rzęs ranking

Tusz do rzęs musi odpowiadać indywidualnym potrzebom każdej z kobiet. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Panie liczą na to, że za pomocą tego kosmetyku będą w stanie wydobyć pełny potencjał swojego spojrzenia i podkreślić oprawę oczu. Oczywiście, jest to możliwe, jednak, by tak się stało, koniecznie trzeba wybrać odpowiedni produkt. Które tusze zasługują więc na to, by się nimi zainteresować?

Maskara – dlaczego warto wybierać ją z rozsądkiem?

Tusze do rzęs opanowały świat kosmetyków. Obecnie można znaleźć je dosłownie w każdej drogerii bez względu na to, czy jest ona stacjonarna, czy internetowa. Jednocześnie kosmetyk kosmetykowi nie jest równy…

Najlepszy tusz do rzęs jest trudny do znalezienia. Definiując go, można tu wskazać na szereg aspektów, jak np.:

  • bezpieczny skład, który nie obciąża włosków;
  • odpowiednia konsystencja, która nie będzie spływać;
  • szczoteczka, która pozwoli uchwycić nawet najkrótsze włoski;
  • efektywne działanie – zbliżone do tego, które zostało zadeklarowane przez producenta.

Jak więc widać, wyznaczników idealnego tuszu do rzęs jest wiele, a każda z kobiet może je interpretować w odmienny sposób. Jednocześnie to właśnie od tego kosmetyku zależy, czy wykonany makijaż rzęs faktycznie spełni oczekiwania i potrzeby. Dlatego też warto wybierać maskarę z rozsądkiem.

Oto tusze do rzęs, którym można zaufać!

Tusz do rzęs, który wywiązuje się w 100% ze swojej roli? Tak, to może brzmieć jak marzenie, jednak ma ono szansę stać się rzeczywistością! Okazuje się bowiem, że w sprzedaży istnieją maskary, które zarówno pod względem jakości jak i trwałości znacznie wyróżniają się na tle innych. Warto się im bliżej przyjrzeć!

najlepsza maskara nanolash

1. Tusz do rzęs Nanolash

Pierwsze miejsce zawsze należy do najlepszych. W tym wypadku nie może być to żaden inny produkt, jak tylko tusz do rzęs Nanolash. Panie są zgodne co do tego, że jest to maskara o jakości premium. Można nosić ją przez cały dzień, aż do momentu demakijażu. Tusz nie osypuje się, nie kruszy i nie pozostawia nieestetycznych śladów.

Dodatkowym atutem produktu jest możliwość stopniowania efektu, przez dodanie kolejnych warstw. Sama konsystencja jest aksamitna, a tusz dość szybko wysycha, dzięki temu można bez problemu nakładać kolejne warstwy.

Tusz do rzęs Nanolash wyposażony jest w perfekcyjnie wyprofilowaną szczoteczkę. Dzięki niej aplikacja maskary jest prawdziwą przyjemnością. Dotrze ona nawet do najkrótszych włosków, które znajdują się w kąciku oka i nie pobrudzi powieki.

Warto dodać, że producent Nanolash zaoferował dwie wersje swojego tuszu. Jest to:

Dzięki temu panie mogą dobrać produkt idealnie do własnych potrzeb!

2. Lashcode Mascara

Kolejnym, godnym uwagi produktem do malowania rzęs jest Lashcode Mascara. Tusz do rzęs zyskał sobie ogromną popularność od momentu, w którym pojawił się on na rynku. Mascara od Lashcode ma odpowiednio wyprofilowaną, silikonową szczoteczkę. Bez problemu rozdzieli ona włoski i sprawi, że będą równomiernie pokryte tuszem.

Panie, które testowanie tego produktu mają już za sobą, nie zgłaszają żadnych zastrzeżeń co do trwałości produktu. Co prawda nie jest on wodoodporny, aczkolwiek wytrzyma cały dzień bez osypywania się i bez rozmazywania podczas kontaktu z wilgocią.

3. Clinique Naturally Glossy Mascara

Clinique Naturally Glossy Mascara to kolejny tusz do rzęs, który zasłużył na to, by znaleźć miejsce w tym rankingu. Jest to produkt, któremu nie można odmówić trwałości. Panie donoszą, że tusz się nie osypuje, a także nie kruszy i nie pozostawia śladów na powiece. Jednocześnie podczas kontaktu z wilgocią, może on zacząć się delikatnie rozmazywać.

Szczoteczka jest dość przeciętna. Nie można tu mówić o zbyt dobrym wyprofilowaniu, aczkolwiek nie odbiega ona zbytnio od przyjętych standardów. Podczas aplikacji panie powinny zachować jednak ostrożność, by nie pobrudzić powieki.

4. Bobbi Brown Extreme Party Mascara

Bobbi Brown Extreme Party Mascara to kolejny tusz, który zasługuje na ogromną uwagę. Panie wyrażają się o nim w samych superlatywach, aczkolwiek nie boją się zwrócić uwagi na kilka drobnych mankamentów. Tusz pozwala co prawda na osiągnięcie zadowalających efektów, aczkolwiek jego trwałość jest mocno wątpliwa. Może zacząć się osypywać już po kilku godzinach.

Jeśli zaś chodzi o szczoteczkę, to niestety, ale nie należy ona do najlepiej wyprofilowanych. Niemniej jednak nie sprawia ona problemu podczas aplikacji.

Podsumowanie rankingu wyjątkowych tuszy do rzęs

Wymienione w rankingu maskary cechują się dobrymi parametrami oraz zadowalającą jakością. Nie da się jednak ukryć, że tusz do rzęs Nanolash wydaje się być produktem całkowicie doskonałym.

Panie powinny jednak bazować na własnych preferencjach i potrzebach podczas wyboru idealnej maskary. Wówczas będą one mogły osiągnąć zdecydowanie najlepsze rezultaty podczas wykonywania makijażu.