Zostań mistrzem konturowania. Sztyft Master Contour V-Shape Duo od Maybelline

Konturowanie jest ostatnio bardzo modnym i ciekawym sposobem uzyskania idealnego kształtu twarzy i nieskazitelnej cery. Jeżeli zależy ci na takim wyglądzie, wypróbuj sztyft Master Contour V-Shape Duo od Maybelline. Jak działa ten rewelacyjny kosmetyk?

Korektor w sztyfcie Master Contour V-Shape Duo różni się nieco od zwykłych produktów służących do konturowania twarzy. Kosmetyk marki Maybelline łączy w sobie dwa odcienie: ciemniejszy służy do kamuflowania mankamentów, jaśniejszy natomiast – do podkreślania atutów twarzy. Odcienie zostały dopasowane tak, aby dokładnie się ze sobą blendowały oraz nie tworzyły smug, plam i efektu maski. Ponadto produkt rozjaśnia skórę, zakrywa niedoskonałości i sprawia, że makijaż wygląda perfekcyjnie. Korektor Master Contour V-Shape Duo ma kremową konsystencję, która ułatwia aplikację. Poza tym opakowanie sztyftu jest niewielkie – schowasz je nawet do najmniejszej kosmetyczki oraz zużyjesz do końca, przed upływem terminu ważności.

Jak aplikuje się korektor w sztyfcie Master Contour V-Shape Duo marki Maybelline? Ciemnym odcieniem kosmetyku pomaluj skórę na żuchwie i w zagłębieniach policzków. Na brodę, grzbiet nosa, kości policzkowe i skronie nałóż jasny odcień produktu. Wszystko dokładnie zblenduj w taki sposób, aby korektor połączył się z podkładem. Tylko w ten sposób uzyskasz idealny kontur twarzy i taki makijaż, o jakim zawsze marzyłaś. Co daje ci konturowanie twarzy? Dzięki tej technice malowania optycznie wyszczuplisz buzię, wymodelujesz zbyt długi nos i pomniejszysz wysokie czoło.

Niestety, korektor Master Contour V-Shape Duo od Maybelline nie jest trwałym kosmetykiem. Pod wpływem temperatury i dotyku produkt rozmazuje i ściera się z powierzchni skóry. Co więcej, gruby sztyft nie pozwala wymodelować niektórych miejsc twarzy, np.: przy płatkach nosa i w kącikach ust. Kosmetyki nie są mono napigmentowane, a ich odcień jest bardzo delikatny. Jeżeli zależy ci na bardziej intensywnym makijażu, na skórę nanieś dwie warstwy produktu. Pamiętaj, aby dokładnie połączyć go z podkładem za pomocą pędzelka lub gąbeczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *