Baza pod cienie Eyeshadow Keeper (nowości Inglot)

Wśród produktów Inglota znajduje się wiele, które wspomagają w codziennym tworzeniu perfekcyjnych makijaży. Marka oferuje szeroki wybór kosmetyków koloryzujących, ale również wspomagających w wizażu. Jedną z takich pozycji jest baza pod cienie Eyeshadow Keeper od Inglota. Czym charakteryzuje się ten produkt? Czy baza pod cienie marki Inglot jest skuteczna?

Eyeshadow Keeper marki Inglot została zapakowana w elegancką, czarną i poręczną tubę, z której korzystanie nie sprawia większych problemów. W środku znajdziemy 10 ml idealnie rozprowadzającego się produktu, który ma sprawić, że makijaż oka będzie ekstremalnie trwały. Baza ma jasnobeżowy kolor, ale po rozprowadzeniu na powiece staje się przezroczysta. Aplikować można ją zarówno pędzlem, gąbką, aplikatorem do cieni, a nawet palcem – Eyeshadow Keeper rozprowadza się bez problemu.

Co sprawia, że baza pod cienie Inglota działa?

Formuła Eyeshadow Keeper dopasowuje się do odcienia skóry, więc jest niewidoczna na oku. Dodatkowym efektem, jaki uzyskujemy po zastosowaniu bazy Inglota, jest delikatne wyrównanie koloru powieki, która też może być zaczerwieniona lub zasiniona. Natomiast cząsteczki produktu wtapiają się w skórę tworząc na niej cienki filtr, który absorbuje cień i zatrzymuje go na powiece na dłużej.

Jak działa Inglot Eyeshadow Keeper?

  • zapewnia maksymalną trwałość cieni do powiek;
  • uwydatnia kolor produktu na powiece;
  • znacznie ułatwia aplikację cieni sypkich i prasowanych;
  • wtapia się w strukturę skóry przyklejając do niej cień.

Jakie efekty daje baza pod cienie Inglota?

Zastosowanie bazy pod ciebie Eyeshadow Keeper od Inglota to przede wszystkim gwarancja udanego makijażu. Baza pod cienie marki Inglot zapewnia trwałość i łatwość aplikacji nawet najbardziej niesfornych cieni (tych tańszych no name, ale również markowych produktów z wyższej półki cenowej), bez względu na ich formę lub konsystencję. Eyeshadow Keeper od Inglota uwydatnia zarówno delikatny, jak i mocny makijaż oka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *