CURAPROX Go Black! Szczoteczka hydrosoniczna Black is White

Prawidłowe mycie zębów wymaga odpowiednich umiejętności i odpowiednich akcesoriów, ponieważ manualna szczoteczka nie zapewnia dokładnego oczyszczania, a nawet może uszkodzić dziąsła. Hydrosoniczna szczoteczka do zębów Black is White od Curaprox to innowacja w kwestii pielęgnacji zębów. Niesamowity design w tym produkcie idzie w parze z funkcjonalnością.

Co charakteryzuje hydrosoniczną szczoteczkę Curaprox?

  • niesamowicie delikatne i skuteczne włókna Curen®;
  • bardzo silny silniczek wykonuję 42 tys. drgań na minutę;
  • trzy tryby czyszczenia: intensywny, delikatny i masaż;
  • połączenie eleganckiego wyglądu z maksymalną wydajnością;
  • dwie wymienne główki szczoteczki BIW 295 dla lepszego efektu;
  • komplementarna z pastą wybielającą Black is White.

Bezpieczne dziąsła

Niejednokrotnie, kiedy myjemy zęby manualną szczoteczką okazuje się, że dziąsła są potem mocno podrażnione. Wynika to z faktu, że szczoteczka do zębów ze zwykłym włosiem, nie wyprofilowana w odpowiedni sposób wymusza silniejsze szorowanie zębów i dociskanie szczotki do zębów, a to wpływa na późniejsze ich uszkadzanie. Szczoteczka Curaprox Hydrosonic Blask is White niweluje ten problem – ma delikatne włosie Curen® i jest odpowiednio wyprofilowana, co sprawia, że czyści równocześnie zęby i brzegi dziąseł w sposób bezpieczny i skuteczny. Curaprox Go Black! Black is White to sposób na zachowanie idealnego stanu zdrowia jamy ustnej.

Perfekcyjnie czyste zęby

Szczotkowanie zębów przy użyciu Curaprox Black is White zapewnia rewolucyjne efekty bez podrażnień i bez uczucia dyskomfortu. Czarna jak smoła szczoteczka hydrosoniczna Curaprox Go Black! to ekskluzywna czerń w walce o śnieżnobiałą biel. Wydajność i design to dwie najważniejsze cechy szczoteczki Curaprox Black is White, która daje realne korzyści w oczyszczaniu zębów. Innowacyjny efekt hydrodynamiczny i 42 000 obrotów w ciągu minuty sprawiają, że szczoteczka dociera nawet do przestrzeni międzyzębowych, a więc oczyszczanie jest dokładna i daje perfekcyjne efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *