Efekty kuracji wybielającej Biała Perła Plus SYSTEM 5 DNI

Wczoraj zakończyłam niemal tygodniową kurację systemem wybielającym zęby Biała Perła Plus. Innowacyjne wybielanie metodą nakładkową chciałam przetestować ze względu na mój zbliżający się ślub – chcę mieć śnieżnobiały uśmiech, ale nie mam w planach poddawania się zabiegom mocno ingerującym w szkliwo zębów. Jak oceniam SYSTEM 5 DNI z Białej Perły? O tym poniżej.

Stosowanie kuracji wybielającej Biała Perła

Zacznę od kilku słów na temat aplikacji żelu wybielającego. Tak, jak przypuszczałam, wykonanie zabiegu wybielania oksydacyjnego z Białej Perły nie jest trudne, co jest ogromnym plusem. Przed pierwszym zabiegiem trzeba uformować aplikatory tak, aby były dopasowane do naszego zgryzu. W tym celu moczy się je w gorącej wodzie, a następnie odciska się w nich górną i dolną linię zębów. Formowanie wykonuje się jednorazowo. A jak wygląda cały zabieg?

Najpierw myjemy zęby dołączoną do zestawy pastą w ten sam sposób, jak zazwyczaj. Następnie nakładamy na zęby aplikatory wypełnione dokładnie rozprowadzonym żelem (około 1 ml żelu wybielające Biała Perła na jeden aplikator). Producent zastrzega, że ewentualny nadmiar żelu, który wydostanie się poza aplikator należy usunąć chusteczką, ale ja nie miałam takiej sytuacji. Chyba mam dobrą rękę do dozowania. 🙂

Z tak zaaplikowanym żelem czekamy do 20 minut, zdejmujemy aplikatory i myjemy zęby przez pół minuty z wykorzystanie resztek żelu, który pozostał na zębach. Pojedynczą kurację kończymy wypłukaniem ust płynem z zestawu i umyciem aplikatorów. Jednorazowe zaaplikowanie kuracji SYSTEM 5 DNI to średnio 35-40 minut, w moim przypadku. Powtarzamy zabieg każdego dnia z rana i wieczorem. 🙂

Efekty kuracji Biała Perła Plus SYSTEM 5 DNI

Przed przystąpieniem do kuracji moje zęby pasowały odcieniem do nr 7 na skali dołączonej do zestawu, czyli były bardziej beżowe niż białe. Biała Perła obiecuje wybielenie nawet do ośmiu odcieni – u mnie było to cztery odcienie, ale to już wystarczyło, aby cieszyć się niemal idealną śnieżną bielą. Jeśli będę miała w planach wzmocnienie efektu to zastosuję kurację znowu, ponieważ SYSTEM 5 DNI Biała Perła do naprawdę wydajny produkt i nie zużyłam nawet połowy w ciągu mojego 5-dniowego wybielania.

Muszę dodać też kilka słów na temat formuły żelu. Biała Perła Plus SYSTEM 5 DNI nie uczula, nie podrażnia i nie osłabia szkliwa. Moje zęby są po kuracji nawet nieco mocniejsze, ale to moje subiektywne odczucie. 🙂 Podsumowując – niedrogim kosztem uzyskałam efekt nieobciążającego zębów kilkutonowego wybielenia zębów. Jestem usatysfakcjonowana i z czystym sumieniem mogę polecić Białą Perłę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *