Herbal Care, suchy szampon do włosów przetłuszczających się

Herbal Care to marka kosmetyków naturalnych, które bazują na tradycjach zielarskich i są całkowicie naturalne. Nowością marki, która ma królować nadchodzącej wiosny, jest suchy szampon do włosów przetłuszczających się Pokrzywa Herbal Care. Jaki ma skład? Jak działa? Czy warto się nim zainteresować? Poniżej krótka recenzja tej ziołowej nowości.

Suchy szampon Pokrzywa do włosów przetłuszczających się to kosmetyk, który kryje w sobie specjalnie wyselekcjonowane składniki o udowodnionej skuteczności – cenione od wieków surowce roślinne oraz innowacyjne składniki aktywne. Ich połączenie daje organiczny produkt nawiązujący do zielarskich receptur, którego działanie potwierdza nie tylko Herbal Care My Nature, ale również wiele zadowolonych konsumentów.

Suchy szampon z pokrzywą opracowany w Laboratoriach Kosmetyków Naturalnych Farmona to stuprocentowo naturalny kosmetyków, którego działanie opiera się na ekstrakcie z pokrzywy, który wzbogacono skrobią kukurydzianą i sokiem z aloesu. To kosmetyk naturalny, który nie zawiera żadnych substancji szkodliwych, m.in. parabenów, oleju parafinowego, alkoholu etylowego i sztucznych barwników.

Pokrzywa znana jest od wielu wieków jak jedno z ziół o pozytywnym wpływie na kondycję włosów – reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza ilość wydzielanego sebum i skutecznie ogranicza przetłuszczanie włosów. Skrobia kukurydziana (składnik często używany do domowej produkcji suchych szamponów) pochłania już wydzielone sebum, a sok z aloesu wykazuje działanie nawilżające i regenerujące.

Połączenie tych składników w Pokrzywa Herbal Care daje organiczny i całkowicie bezpieczny suchy szampon o bardzo dobrych właściwościach. Przede wszystkim, suchy szampon Pokrzywa to natychmiastowy efekt odświeżenia włosów, który utrzymuje się bardzo długo. Dzięki Herbal Care włosy mogą odzyskać komfortową czystość i świeżość bez konieczności mycia. Regularne stosowanie suchego szamponu do włosów przetłuszczających się od Herbal Care skutecznie ogranicza to przetłuszczanie, a dodatkowo sprawia, że włosy są łatwiejsze w stylizacji, bardziej puszyste i jedwabiście miękkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *