Jak uzyskać długie rzęsy?

Choć długie rzęsy nie są pisane każdej z nas, na szczęście istnieje kilka różnych sposobów na ich uzyskanie. Marzysz o długich rzęsach jak u Bambi? Wypróbuj pięć prostych wskazówek, które nie wymagają od Ciebie żadnego wysiłku ani kilkumiesięcznego czasu oczekiwania na zjawiskowe efekty.

1. Nałóż maskarę na przypudrowane rzęsy

Sposób na długość i objętość rzęs od ręki? Warstwa tuszu do rzęs, nałożona pod puder. Zrób to tak: najpierw pomaluj rzęsy ja zwykle i nie czekając, aż maskara wyschnie, delikatnie przypudruj rzęsy. Teraz wytuszuj je ponownie. Zobaczysz jak bardzo zyskają na wyglądzie!

2. Baza pod tusz do rzęs

Jeśli nie chcesz bawić się w pudrowanie rzęs, możesz nałożyć specjalna bazę pod tusz do rzęs. Są one stworzone po to, by w mig wydłużyć włoski i nadbudować je zarówno w objętości jak i na całej długości. Na bazę nakłada się warstwę zwykłej maskary do rzęs. Ten kosmetyk często zawiera składniki odżywcze, wspierające kondycję rzęs.

3. Sztuczne rzęsy

Kiedy myślisz o sztucznych rzęsach, często wyobrażasz sobie bardzo nienaturalny wygląd. Nie musi tak być! Wybierz wariant naturalny, a z pewnością może wyglądać genialnie. Możesz kupić kępki rzęs i nałożyć je tam, gdzie chcesz uzyskać dodatkową długość lub wypełnienie.

4. Przedłużanie rzęs

Możesz również zdecydować się na przedłużenie rzęs, ale pamiętaj, że wiąże się to z nieustannymi wizytami w gabinecie kosmetycznym, gdyż rzęsy trzeba uzupełniać około co 3 tygodnie. Musisz też uważać na nie podczas snu, prysznica, wizyt na basenie.

5. Odżywka do rzęs

Jeśli masz ochotę na naturalnie długie rzęsy, w 100% naturalne, bez doczepiania syntetyków, wiedz, ze masz taką opcję. Wszystko dzięki odżywkom do rzęs, które pobudzają cebulki i stymulują rzęsy, wydłużając fazę wzrostu rzęs. Dzięki temu woski rosną dłuższe, gęściejsze, pełniejsze. Dobra odżywka do rzęs da Ci zjawiskowe efekty już w miesiąc! Odżywkę stosuje się codziennie wieczorem, na oczyszczoną skórę powiek. Po prostu nakładasz ją tuż za linią rzęs i czekasz, aż się wchłonie. To tylko chwila w ciągu dnia, a efekty są zjawiskowe!