L’Oréal Paris Infallible 24h – nowość w świecie podkładów

Podkład Infallible o 24-godzinnej trwałości od L’Oréal Paris to kosmetyk o formule idealnie dopasowującej się do skóry. Ceniony i lubiany przez kobiety zyskuje coraz większą popularność. W ofercie marki znajduje się też jego bliźniacza wersja o mocno matowym wykończeniu, Infallible 24h Matte. Dziś na tapecie mamy jednak długotrwały podkład Infallible w podstawowej wersji.

Niezawodność w każdej sytuacji

Infallible tłumaczone dosłownie z angielskiego to niezawodność, która charakteryzuje najnowszy podkład marki L’Oréal Paris. Określany jest jako długotrwały podkład, który nie uznaje kompromisów w makijażu. Infallible 24 to dwudziestoczterogodzinna trwałość i wygoda. Podkład występuje w siedmiu odcieniach, które wpasowują się w skórę dają naturalny efekt. Każda kobieta znajdzie odcień, który idealnie wkomponuje się w naturalną strukturę jej cery.

Kompleksowe działanie podkładu Infallible 24h od marki L’Oréal Paris to przede wszystkim niezawodność przez całą dobę. Kosmetyk świetnie dopasowuje się do cery zapewniając maskowanie niedoskonałości i odżywienie skóry. Charakteryzuje go odporność na ścieranie, brak efektu błyszczenia, maski lub wysuszania twarzy.

Innowacyjne działanie składników

Długotrwały podkład od L’Oréal Paris to produkt z technologią Co-Resistum (siatkowa, elastyczna i trwała struktura kryjąca) przeznaczony do każdego typu cery. Zawiera kompleks składników aktywnych na czele z kwasem hialuronowym o właściwościach mocno nawilżających oraz intensywnymi pigmentami koloru dla efektu perfekcyjnego krycia niedoskonałości i przebarwień. Formułę wzbogacono o magnez oraz witaminę C.

Technologia Co-Resistum sprawia, że Infallible 24h tworzy na skórze niewidzialną i wytrzymałą siateczkę. Opracowana przez specjalistów formuła zapewnia jednolity kolor cery, doskonałe właściwości kryjące, naturalną świeżość skóry, ukrycie oznak zmęczenia, zmatowienie miejsc z tendencją do błyszczenia oraz ochrania przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *