Nanobrow Microblading Pen – pisak do brwi, który zastępuje microblading

Precyzyjny pisak do brwi

Marzysz o gęstych i wyrazistych brwiach? Zastanawiałaś się nad makijażem permanentnym? Już nie musisz! Z tym produktem z łatwością osiągniesz efekt microbladingu jak spod ręki kosmetyczki. Wypróbuj pisak do brwi Nanobrow Microblading Pen

Co to jest microblading?

Brwi są ramą twarzy, dlatego do ich makijażu powinniśmy przywiązywać największą uwagę. Dobrze dobrany kształt łuków i prawidłowo wykonana stylizacja potrafią zdziałać cuda. Nie tylko podkreślają spojrzenie, lecz także wyszczuplają i odejmują twarzy lat.

Czym jest microblading? Microblading, czyli “metoda piórkowa”, to manualna technika makijażu permanentnego brwi, polegająca na wykonywaniu specjalnym piórkiem mikronacięć przypominających włoski i wpuszczaniu pod skórę pigmentu. Kobiety na całym świecie pokochały ten zabieg za naturalny i trwały efekt (do 1-1,5 roku). Czy są jednak jakieś minusy? Na pewno są nimi koszta, czas trwania zabiegu (ok. 3 godziny), ryzyko, że barwnik źle się przyjmie lub “rozleje” pod skórą. Dodatkowo skóra po zabiegu potrzebuje około tygodnia na regenerację, wchłonięcie barwnika, zagojenie ran i zniwelowanie zaczerwienień. Mogą uwidocznić się w tym czasie ubytki, które kosmetyczka powinna skorygować podczas kolejnej wizyty.

Precyzyjny pisak do brwi

Nanobrow Microblading Pen – pisak do brwi, który zastępuje microblading

Jeśli natura nie obdarowała Cię naturalnie gęstymi brwiami i planowałaś wykonać makijaż permanentny, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Ten kosmetyk jest w stanie zastąpić popularny microblading. Pisak do brwi Nanobrow wykonuje kreseczki tak cienkie, że przypominają prawdziwe włoski, dbając o każdy detal. Precyzyjna, miękka końcówka rysuje każdą brew z osobna, wypełniając puste miejsca i zagęszczając łuki. Nanobrow Microblading Pen doskonale imituje makijaż permanentny oraz umożliwia nadanie brwiom perfekcyjnego kształtu.

Formuła odporna na wodę, pot, ścieranie i rozmazywanie jest w stanie przetrwać na skórze 24 godziny w nienagannym stanie. Nie musisz martwić się o to, że w ciągu dnia dorysowane włoski wytrą się czy zbledną. Pisak do brwi Nanobrow został stworzony, by zapewnić stuprocentową trwałość. Po całym dniu łatwo go zmyjesz, używając produktu do demakijażu.

Nanobrow Microblading Pen

Produkt dostępny w kolorach:

Pisak do brwi Nanobrow – jak używać?

Najważniejsza jest precyzja, która umożliwia wykonanie bardzo naturalnie wyglądającego makijażu brwi. Nie martw się, jeśli za pierwszym razem praca z pisakiem nie przyniesie oczekiwanego rezultatu. Warto nabrać nieco wprawy, zanim przejdziesz do wykonania nim stylizacji na brwiach.

Sposób użycia: Przed otwarciem wstrząśnij pisak. Spróbuj wykonać kilka kreseczek na wierzchu dłoni. W zależności od sposobu rysowania i kąta nachylenia pisaka, możesz stworzyć bardzo cienkie lub grubsze linie. Podczas wykonywania makijażu brwi, ułóż końcówkę pisaka prostopadle do powierzchni skóry. W ten sposób kreseczki będą subtelne i cienkie. Zacznij rysować je w miejscach, w których widać ubytki. Krótkimi i szybkimi ruchami dorysowuj włoski – zawsze w kierunku ich wzrostu.

Dostępny na nanobrow.pl w 5 odcieniach.