Nanoil Heat Protectant Spray – najlepszy termoochronny spray na domowy użytek 

Nanoil spray termoochronny

Dbałość o włosy w domu to ważna część ich pielęgnacji. Maski, szampony i odżywki są ważne, ale czy pomyślałaś o ochronie włosów? Jeśli często suszysz je suszarką lub stylizujesz na gorąco, nie powinnaś pomijać tego aspektu. Tym bardziej że włosy da się w łatwy i szybko sposób zabezpieczyć i to do temperatury 220 st. C! Wystarczy, że przed suszeniem sięgniesz po Nanoil Heat Protectant Spray – najlepszy termoochronny spray na domowy użytek!

Dlaczego należy chronić włosy przed gorącem?

To bardzo proste: gorące powietrze i wysokie temperatury bardzo niszczą włosy. Po każdym suszeniu suszarką twoje włosy tracą wodę z wnętrza, a zatem znacznie spada stopień ich nawilżenia. Nieustannie suszone i często prostowane stają się sztywne, zaczynają się łamać, nie chcą się ułożyć i przestają być elastyczne. Jeśli chcesz, bay twoje włosy były sprężyste i zdrowe, ogranicz używanie prostownicy, chroń je latem zwłaszcza w duże upały, noś kapelusze słoneczne, a także susz włosy chłodniejszym nawiewem. Przede wszystkim zaś przed każdym suszeniem, prostowaniem czy każdą inną stylizacją na gorąco stosuj termoochronny spray do włosów.

Spray termoochronny – co to takiego? 

To kosmetyk, który rozpyla się na włosach przed suszeniem czy prostowaniem. Nie działa on jednak jak lakier, choć także ułatwia stylizację i sprawia, że fryzura jest trwalsza. Jednak jego głównym zadaniem jest ochrona włosów przed wysuszeniem na skutek wysokich temperatur. Termoochronny spray tworzy na powierzchni włosów niewidzialną, mikroskopijną otoczkę, która nie pozwala cząstkom wody wyparować na skutek gorąca. Dzięki temu możesz je suszyć bez obaw, że stracą nawilżenie!

Nanoil Heat Protectant Spray – doskonała termoochrona włosów

Szukasz sprayu termoochronnego, który zadziała najlepiej? Znamy go! To Nanoil Heat Protectant Spray – jedyny kosmetyk, który tak skutecznie i sprawnie chroni włosy przed temperaturą nawet do 220 st. C! Ten spray jest lekki, nietłusty, nie tworzy ciężkiej warstwy an włosach i nie zostawia na nich śladu – lekki jak chmurka, ale bardzo silny, dobrze spełnia swoje zadanie. Ponadto zostawia na włosach piękny zapach, który długo się an nich utrzymuje i uprzyjemnia dzień – sprawdzone przez nas i wielu konsumentów.

Nanoil Heat Protectant Spray – poczuj jak pielęgnuje i upiększa włosy

Co jeszcze jest dobrego w Sprayu termoochronnym Nanoil? Nie tylko świetnie je chroni, ale także upiększa i odżywia! Wszystko dzięki sporej dawce protein jedwabiu, które wbudowują się w strukturę włosa, silnie odżywiając, nawilżając (jedwab pomaga utrzymać cząstki wody) oraz domykają łuski i wygładzają powierzchnię włosa tak, by stał się gładki, lśniący i jedwabiście miły w dotyku.

najlepszy spray termoochronny Nanoil

Nanoil Heat Protectant Spray – efekty, które robią wrażenie!

Efekty na włosach mówią same za siebie! Czego możesz się spodziewać już po pierwszym użyciu termoochronnego sprayu od Nanoil?

  • naprawdę wysokiej ochrony przed gorącem
  • bardzo wydajnego kosmetyku o pięknym zapachu, świetnej jakości i doskonałej cenie
  • dobrego nawilżenia i zadbanych końców włosów
  • łatwej i przyjemnej stylizacji
  • kosmyków, które się nie plączą i dobrze rozczesują
  • gładkich, pełnych blaski i elastycznych włosów

Więcej informacji i oponie o Nanoil Heat Protectant Spray  znajdziesz na: www.nanoil.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *