Pielęgnacja estetyczna – najlepsze zabiegi nowej dekady

Ten rok jest symboliczny. Nowa dekada to obietnice innowacji w każdej dziedzinie, w tym również w kosmetologii i medycynie estetycznej. Obie przecież rozwijają się tak prężnie… lecz ku zaskoczeniu, wraz z postępem przychodzi mądrość i holistyczne podejście do ciała. Jakie zabiegi warto przetestować w 2020 roku? Sprawdź, jak w ciągu nowego dziesięciolecia cofnąć swój wiek o dekadę.

To już nie jest niszowy trend dla outsiderów, lecz globalny boom. Dlaczego całkowicie nas kupił? Ponieważ nie tylko oferuje on niechirurgiczne „poprawki” i korzystnie wpływa na wygląd, ale tez przywraca ochotę do życia, buduje pasję i doskonały nastrój. To nie jest jednorazowy zabieg, który od ręki ma coś „zreperować” to styl życia w zgodzie ze sobą, swoim ciałem, podejściem do świata i fizyczności. Nowa dekada to odejście od strzykawki i skalpela w stronę zabiegów typu puppet lifting – to klinicznie sprawdzona metoda poprawy konturu twarzy, która delikatnie zmiękcza rysy oraz przyspiesza naturalne procesy odnowy skóry. Dlaczego holistyczna pielęgnacja staje się popularna?

Holistyczna pielęgnacja skóry – czym się wyróżnia?

  • delikatnym, ale konsekwentnym dbaniem o skórę;
  • staraniem i konsekwencją, która staje się stylem życia i daje szczęście;
  • dobrym wyglądem przez całe życie;
  • jest nieinwazyjna, pobudza skórę do odnowy;
  • wzmaga naturalne mechanizmy organizmu;
  • nasila biologiczną odnowę skóry;
  • poprawia nastrój, koi nerwy, łagodzi stres.

Najlepsze zabiegi kosmetyczne nowej dekady

Terapie manualne – akupunktura, masaż twarzy, manualny lifting twarzy i ciała

Te zabiegi mają swój początek w pradawnej japońskiej sztuce uzdrawiania. Medycyna Wschodu ma inne niż Zachód podejście do człowieka, jego cielesności i jaźni. Masaże, Refleksoterapia i akupresura wspomagają funkcje wewnętrzne organizmu, są w stanie pobudzić większość narządów wewnętrznych do prawidłowego działania, ponadto poprawiają krążenie krwi i limfy i usprawniają przepływ energii. Efekty są spektakularne – będziesz zaskoczona, jak wiele zależy od Twojego organizmu. Potrzeba mu jedynie dobrego bodźca. Po zabiegu na okolice klatki piersiowej i biust ciało jest wyrzeźbione, piersi pełniejsze, a talia wyszczuplona.

Mięśnie twarzy – powrót do symetrii

Terapią, która podbija świat jest, Zoga Face Integration. To kuracja powięziowo-mięśniowa twarzy. Jest ona uzupełnieniem fizjoterapii zwanej Integracją Strukturalną: Anatomy Trains, Terapia twarzy bywa też jednak wykonywana samodzielnie. W naszym ciele znajdują się tak zwane taśmy mięśniowo-powięziowe, które tworzą system, rozkładający napięcie pomiędzy częściami ciała. Mięśnie mimiczne i twarzy też podlegają tym samym zależnościom. Terapia obejmuje masaż głowy, szyi, twarzy, a nawet wnętrza jamy ustnej. Co zyskujesz? Likwidują się napięcia i asymetrie, skóra jest bardzo elastyczna, napięta, jędrna, twarz odzyskuje wigor i poprawia się cała jej symetria.

Twarz w dobrym świetle

LED to światło monochromatyczne o różnych długościach fali, które zdominowało rynek kosmetyczny. Jest nieszkodliwe, trafia do komórek, gdzie nie nagrzewa ich, ale pobudza je energetycznie do regeneracji i przebudowy tkanek.

Dzięki temu zwiększa się synteza kolagenu w skórze, poprawia się ukrwienie, a naturalne procesy naprawcze skóry nasilają się. Hitem jest połączenie LED z mikroprądami, które stymulują mięśnie twarzy do prawidłowej pracy bez konieczności wywoływania ich skurczu. Terapia światłem LED bazuje na ochronie i stymulacji tkanki podskórnej i mięśni. Przez ponowne pobudzenie ich do wzmożonej pracy odwraca się proces ich wiotczenia. To swoisty fitness dla twarzy!j

Tlen na młodość

Zmęczona skóra to wynik ciągłego niedotlenienia, zanieczyszczonego powietrza, nieprawidłowego oddychania. To prawda, że oddychamy „niedbale” – zbyt szybko i za płytko. Efekt? Pogorszenie wyglądu, gorsze samopoczucie, zmęczenie słaba pamięć i jeszcze słabsza kondycja.

Współczesna medycyna estetyczna ma na to rozwiązanie. Nazywa się Geneo i prowokuje w organizmie efekt Bohra. Mówiąc prościej: zabieg dostarcza tlen do miejsca poddawanego zabiegowi.
To poprawia metabolizm komórkowy w skórze. Zabieg powoduje też delikatne złuszczanie, nawilżenie oraz oczywiście silne dotlenienie skóry. Działa przyjemnie i w zgodzie z naturą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *