Pożegnaj fryzurę bez objętości! Wybierz Nanoil Hair Volume Enhancer

najlepszy spray dodający objętości Nanoil

Cienkie włosy, którym trudno uzyskać objętość? Nie musisz się już nimi martwić! Jeśli masz dobry kosmetyk do stylizacji, ty także możesz mieć doskonałą fryzurę. Dowiedz się, jak działa Nanoil Hair Volume Enhancer i w jaki sposób uzyskać zjawiskową objętość włosów na cały dzień!

Jak uzyskać dobrą objętość włosów?

Włosy cienkie i delikatne mają niestety tendencję do utraty objętości, To dlatego, że mają mniejszą masę i choć są lżejsze – szybciej się przetłuszczają u nasady, a wtedy fryzura staje się oklapnięta. Osiada na nich także kurz i toksyny, które sprawiają, że włosy stają się ciężkie i tracą upragnioną objętość. Dlatego liczy się odpowiednia pielęgnacja, która nie przeciąży dodatkowo włosów. Wybieraj delikatne szampony i odżywki, przeznaczone do cienkich włosów.  Z pewnością w Twoim zestawie pielęgnacyjny nie powinno zabraknąć:

  • suchego szamponu, który odświeży  nada objętości włosom gdy nie masz czasu ich myć i stylizować;
  • lekkiej odżywki, która nie przeciąży włosów (może być w sprayu);
  • delikatnego szamponu do mycia, np. micelarnego;
  • sprayu do stylizacji dodającego objętości włosom.

spray dodający objętości nanoil

Nanoil Hair Volume Enhancer – koniec włosów bez objętości! 

Cienkim włosom trzeba pomóc w uzyskaniu zjawiskowej objętości. Liczy się dobry kosmetyk do stylizacji, który Ci w tym pomoże. Powinien być lekki, nietłusty, nie przeciążać włosów i dbać o ich delikatną strukturę. Tak właśnie działa Nanoil Hair Volume Enhancer – kosmetyk w atomizerze, który wystarczy rozpylić na włosach i wystylizować fryzurę. Lekki jak chmurka, doskonale stylizuje i dodaje objętości na cały dzień. Nie jest komedogenny, dlatego nie przetłuszcza i nie przeciąża włosów – dzięki niemu fryzura jest cały czas w doskonałym stanie, a  włosy – piękne i lśniące!

Nanoil Hair Volume Enhancer – skład

Swoje doskonałe działanie spray Nanoil zawdzięcza doskonałym składnikom budującym objętość włosów, ale także cennym substancjom pielęgnującym włosy. W jego składzie znajdziesz:

  • Keratynę – cenny składnik, który regeneruje, odbudowuje włosy, poprawia ich strukturę, wzmacnia i tworzy efekt objętości.
  • Panthenol– wiąże wilgoć we włosach, zapobiega ich przesuszeniu i sprawia, że fryzura staje się pełna blasku i sprężystości.
  • Proteiny pszenicy – białka istotne w zachowaniu zdrowych, mocnych włosów, dzięki nim nawet cienkie włosy wyglądają na grubsze i mocniejsze.

Jak stosować spray na objętość Nanoil?

Stosowanie sprayu jest bardzo proste, szybkie i komfortowe. Wygodny i poręczny atomizer z łatwością, równomiernie rozpyla kosmetyk na włosach. Po prostu umyj głowę, lub zwilż włosy (np. wodą, hydrolatem, naparem z ziół  lub lekką odżywką w sprayu). Rozpyl Nanoil Hair Volume Enhancer – kosmetyk jest wydajny, wystarczą 3-4 dozy, aby pokryć całe włosy. Rozczesz je i sięgnij po suszarkę – modeluj fryzurę tak, jak lubisz. Spray unosi włosy u nasady i sprawia, ze stają się lśniące, gładkie, miłe w dotyku. To fryzura pełna objętości, a efekt utrzymuje się cały dzień! To koniec nieestetycznie przyklapniętych włosów! Spróbujesz?

Więcej informacji na www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *