Sweet Pots Sugar Scrub & Lip Balm – pielęgnacyjny duet do ust

Nowości na wiosnę 2016 od marki Clinique to garść innowacji. Jedną z nich jest balsam do ust z peelingiem Clinique Sweet Pots, czyli Sugar Scrub & Lip Balm. Balsam i peeling w jednym szturmem podbijają rynek kosmetyków do makijażu, mimo swojej zawrotnej ceny.

ZGRANY DUET DLA DOBRA UST

Sweet Pots Sugar Scrub & Lip Balm to dwa kosmetyki do ust w jednym opakowaniu. Z wyglądu przypomina pyszne makaroniki, bo składa się z dwóch warstw produktu – z jednej strony mamy cukrowy peeling, a z drugiej balsam nawilżająco-koloryzujący. Balsam i peeling Clinique Sweet Pots do ust to bardzo zgrany duet kosmetyków pielęgnacyjnych. Stosując peeling cukrowy możemy zadbać o regularne złuszczanie martwego naskórka z delikatnej skóry warg, co daje wygładzenie i miękkość ust. Nakładanie balsamu natomiast świetnie nawilży i odżywi usta dodając im naturalnego blasku w jednym z wybranych kolorów.

RÓŻNORODNOŚĆ ODCIENI

Balsam do ust Sweet Pots Sugar Scrub & Lip Balm od marki Clinique to produkt przeznaczony do każdego typu skóry, który występuje aż w sześciu soczystych i mocno napigmentowanych kolorach, które można dobrać do stylizacji, a nawet charakteru lub nastroju w danym dniu. Kolory charakteryzuje mocne krycie, jeśli usta są uprzednio dobrze wygładzone cukrowym peelingiem.

  • Candies Cassis – klasyczna purpura
  • Citron Bleu – delikatny, jasny błękit
  • Orange Blossom – intensywny pomarańcz
  • Pink Framboise – neonowy, mocny róż
  • Red Velvet – nasycona czerwień
  • Sweet Rose – pudrowy, ciemny róż

SPOSÓB UŻYCIA

Usta przygotować do nałożenia koloru wykonując delikatny masaż peelingiem cukrowym do ust. Peeling zmyć z warg delikatną chusteczką. Peelingu cukrowego używać nie częściej niż trzy razy w ciągu tygodnia, aby nie podrażniać delikatnej skóry warg. Na wygładzone usta nakładać koloryzujący balsam, który nie tylko nadaje ustom intensywną barwę i piękny połysk, ale również trwale nawilża usta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *