Vaseline Lip Therapy – wiosenne nowości do ust

Vaseline króluje na polskim rynku już przeszło dwa lata. Marka specjalizuje się w produkcji regenerujących balsamów do ciała oraz kosmetyków na bazie wazeliny o wszechstronnym zastosowaniu. Przedstawiamy wiosenne nowości od Vaseline.

Na sklepowe półki trafiły właśnie cztery nowe produkty z serii Vaseline Lip Therapy. Balsamy do ust z tej linii są już dobrze znane, bo nie od dzisiaj znajdują się w ofercie marki. Od niedawna Vaseline wzbgaciło swoją ofertę o kilka dodatkowych rodzajów i wprowadziło pewną istotną zmianę – balsamy do ust zamknięto w poręcznych, płaskich pojemniczkach z metalu, zamiast dotychczasowych słoiczków. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie.

Wiosenna oferta Vaseline Lip Therapy to cztery rodzaje balsamów do ust: Vaseline Original, Rosy Lips, Aloe Vera oraz Cocoa Butter. Wszystkie balsamy łączy standardowo 100% czysta wazelina, na bazie której powstają wszystkie produkty marki. Oprócz tego wszystkie balsamy oferują potrójne działanie – chronią, nawilżają i regenerują.

  • Vaseline Original – balsam do ust o łagodnej, hipoalergicznej i bezzapachowej formule; pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia skóry ust, wspiera proces regeneracji i ochrania przed uszkodzeniami lub pierzchnięciem spowodowanym np. wiatrem lub mrozem.
  • Vaseline Aloe Vera – wzbogacony dodatkowo o sok z liści naturalnego aloesu balsam także reguluje poziom nawilżenia, wspiera regenerację i zabezpiecz usta, ale ma dużo lepsze właściwości pielęgnujące suchą skórę ust i przynoszące ukojenie spierzchniętym wargom.
  • Vaseline Rosy Lips – balsam do ust wzbogacono o naturalny olejek różany; również zapewnia nawilżenie, regenerację i ochronę, ale jest jednocześnie o wiele bardziej delikatny dla skóry ust, której nadaje aksamitną miękkość.
  • Vaseline Cocoa Butter – pielęgnujący balsam wzbogacony o masło kakaowe (masło shea) oraz witaminę E; reguluje poziom nawilżenia, odpowiada za wygładzenie i miękkość ust, a jednocześnie zapobiega przed wysuszeniem skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *