Emoji Flash Tattoos – hit w zdobieniu ciała na lato 2016

flash-tattoos.jpg

W ubiegłe wakacje na ulicach królowały metaliczne tatuaże. Zachwycały swoim pięknem, bogatą paletą wzorów i metalicznym połyskiem mocno kontrastującym z letnią opalenizną skóry. Niedrogie, efektowne i łatwe w wykonaniu tymczasowe tatuaże podbiły serca kobiet na całym świecie, choć znalazło się też grono osób uważających je za dziecinne. W tym roku powracają w nowej odsłonie. Przedstawiamy Emoji Flash Tattoos!

Jak zawsze w przypadku takich i podobnych trendów, ich początki sięgają oczywiście mediów społecznościowych. Największym profilem na Instagramie, na którym znajdziemy mnóstwo inspiracji związanych z metalicznymi tatuażami na skórę jest @flashtattoos, gdzie każdego dnia wrzucane są nowe zdjęcia. Właśnie wśród nich od pewnego czasu zaczęły pojawiać się fotografie oznaczone tagami #emoji oraz #flashtat. Po tych znacznikach z łatwością znajdziemy inspiracje związane z Emoji Flash Tattoos.

Emoji Flash Tattoos to kolejne tatuaże z serii mocno metalicznych ozdób na skórę, które równie dobrze kontrastują z opaloną skórą. W tradycyjnym Flash Tattoos nie znajdziemy niczego poza srebrnymi lub złotymi wzorami, natomiast w przypadku Emoji Flash Tattoos metaliczne emotikonki mają elementy czarne, czerwone lub w innych kolorach. Wszystko po to, aby dokładnie zaznaczyć kontur i mimikę emotikon, co byłoby niemożliwe stosując jeden kolor.

Co jeszcze odróżnia najnowszy trend od tego, który królował rok temu? Wielkość – Emoji Flash Tattoos to przede wszystkim niewielkie tatuaże tak, jak niewielkie są emotikony używane w sieci. W ich przypadku nie liczy się wzór, ale ilość. Im więcej Emoji Flash Tattoos na ciele, tym lepiej. Odlotowe metaliczne tatuaże nakleja się wszędzie – na ramionach, szyi, dłoniach, nogach, stopach, twarzy, a nawet na opuszkach palców! Kreatywność w umiejscowieniu metalicznych emotikonek na ciele nie zna granic, w końcu co ciekawsze znajdują się potem na profilu @flashtattoos.

Emoji Flash Tattoos zapowiadają się jednym z gorętszych trendów nadchodzącego lata. Na razie pochodzimy do pomysłu emotikon na policzku sceptycznie, ale podobnie było z Flash Tattoos w pierwotnej wersji. Przekonamy się też do tej zabawnej wersji metalicznych tatuaży, bo jak wiadomo to tylko tymczasowa ozdoba ciała. Zmywają się po niecałym tygodniu, a w razie potrzeby można usunąć je wcześniej wacikiem nasączonym ciepłą wodą z mydłem.

Comments are closed.