Jak dbać o usta? Total Lip Treatment od Sensai Cellular Performance

Skóra ust, zaraz po skórze wokół oczu, szyi i dłoni, zdradza nasz wiek. Jest tak delikatna, że nawet najmniejsze podrażnienie może doprowadzić do poważnych urazów i schorzeń. Jak więc dbać o usta, by były gładkie i piękne? Odpowiedzią na to pytanie jest kosmetyk marki Sensai, Total Lip Treatment z serii Sensai Cellular Performance.

Kosmetyk Sensai Cellular Performance zamknięty jest w małym różowym opakowaniu. Mimo niewielkich rozmiarów (buteleczka mieści 15 ml) produkt wystarcza na bardzo długo, nawet przy regularnej kuracji nawilżającej. Co więcej można schować go do kieszeni lub kosmetyczki – na pewno nie zajmie dużo miejsca. Total Lip Treatment przed namnażaniem drobnoustrojów lub przedostawaniem się wilgoci zabezpiecza srebrna zakrętka. Całe opakowanie jest jednocześnie i eleganckie, i dziewczęce.

Marka Sensai zadedykowała swój kosmetyk tym dziewczynom, które zmagają się z suchością skóry ust i skóry wokół nich. Total Lip Treatment świetnie sprawdzi się także podczas kuracji przeciwzmarszczkowej, którą rozpocząć już powinny kobiety po 30 roku życia. Wtedy to możemy zacząć mówić o skórze dojrzałej. Da się zaobserwować także pierwsze zmarszczki, które pojawiają się wokół warg (są to na ogół zmarszczki mimiczne). Oczywiście kosmetyk z serii Sensai Cellular Performance zastosować można wtedy, kiedy usta uległy nadmiernemu przesuszeniu w wyniku działania słońca lub mroźnego powietrza, stosowania wysuszających kosmetyków, podczas kuracji kosmetycznej lub dermatologicznej.

Kosmetyk marki Sensai należy stosować rano i/lub wieczorem. Przed aplikacją poleca się wykonanie peelingu skóry ust. Jak to zrobić? Cukier dokładnie mieszamy z miodem i delikatnie wcieramy w wargi. Nadmiar tego własnoręcznie zrobionego kosmetyku zmywamy ciepłą wodą. Na koniec nakładamy Total Lip Treatment z linii Cellular Performance. Produkt wklepujemy opuszkami palców w skórę wokół ust i bezpośrednio w wargi. Dzięki takim pielęgnacyjnym zabiegom nasze usta będą gładkie, miękkie i ponętne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *