Nowość! Paleta kosmetyków Pout Case na iPhone

Powstaje coraz więcej dziwnych kosmetycznych gadżetów. Nie tak dawno marka Pout wymyśliła paletkę kosmetyków doczepianą do telefonu. Zadowolone zapewne będą wszystkie miłośniczki makijażu. A co z osobami, które za miłość swojego życia uważają iPhone’a i inne technologiczne nowinki?

Pout Case – a co to takiego?

To mała „kieszonka”, w którą wkłada się kosmetyki do makijażu, a następnie przyczepia się do tylnej części telefonu komórkowego. Pout Case składa się z obudowy z przegródkami na produkty kolorowe, klapki chroniącej je przed zniszczeniem i dobranych indywidualnie dla potrzeb klienta kosmetyków. Paletkę montuje się na wybranych wersjach iPhone’a: 6, 6S i 7. Pout Case to ciekawie zaprojektowany gadżet z zamknięciem na „klik”. Dzięki zastosowaniu najlepszej technologii jest odporny na wstrząsy i uderzenia, nie ogranicza korzystania z telefonu, a kosmetyki do makijażu są odseparowane od najważniejszych części urządzenia. Ale czy na pewno? Pomyślcie, co może stać się z podkładem lub błyszczykiem, kiedy iPhone nagrzeje się podczas długiej pracy.

Pout Case a makijaż

Pout Case ostępny jest w czterech wersjach. Do złotej klapki można dobrać białą lub czarną obudowę; tak samo możemy dopasować różową przegródkę na kosmetyki. A jakie kosmetyki mamy do wyboru? W ofercie marki Pout mamy błyszczyki, podkład i balsam do ust. Błyszczyki dostępne są w odcieniach czerwieni i różu, kolorów podkładów są tylko cztery, a balsam do ust jest przezroczysty.

Jak korzystać z Pout Case?

Załóż obudowę na tył iPhone’a i dokładnie dociśnij. Następnie wysuń kieszonkę i wyjmij tą część, w której znajdują się przegródki na kosmetyki. Włóż do niej wybrane przez ciebie produkty do makijażu i załóż na wysuniętą kieszonkę. Następnie wsuń ją do obudowy iPhone’a i zamknij; powinnaś usłyszeć „klik”. Dzięki Pout Case możesz malować się poza domem i przez cały czas wyglądać perfekcyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *