Recenzja kolagenowych płatków Marion z serii Golden Skin Care

Jestem już po teście kolagenowych płatków ze złotej serii od marki Marion. Tak, jak wspominałam we wcześniejszym wpisie, zdecydowałam się na płatki kolagenowe ze względu na pojawiający się problem sinych worków pod oczami i pierwsze oznaki starzenia, które zauważyłam w okolicy oczu. Płatki pod oczy z serii Golden Skin Care polubiłam od pierwszego użycia! 🙂

Na początek skonfrontuję moje odczucia po użyciu płatków z tym, co obiecuje marka Marion. We wcześniejszym wpisie pisałam o czterech składnikach aktywnych serum, które mają gwarantować efekty i dziś chcę do kilku z nich się odnieść.

  • Wypełnienie i wyrównanie zmarszczek – moje zmarszczki mimiczne w okolicy oczu (tzw. kurze łapki) były niewielkie i kolagenowe płatki Marion poradziły sobie z nimi bez problemu. Nie wiem, jak produkt sprawdziłby się przy testowaniu na głębszych zmarszczkach.
  • Nawilżenie komórek skóry – nie jestem w stanie niestety odnieść się do tego, ponieważ nigdy nie miałam problemów z suchą skórą i zawsze mam odpowiednio nawilżoną skórę, bo dbam o to z uporem maniaka.
  • Wygładzenie i nadanie delikatności cerze – skóra pod oczami po zdjęciu kolagenowych płatków Golden Skin Care jest rzeczywiście wyraźnie delikatniejsza. Uwielbiam dotykać palcami tych miejsc, które były poddane działaniu serum, bo są tak aksamitne, że nie mogę się temu oprzeć.
  • Uelastycznienie i ujędrnienie skóry – zauważalna poprawa jędrności skóry to efekt działania kolagenu. Moja skóra pod oczami miała tendencję do powstawania nieestetycznych worków, których nie mogłam się pozbyć. Dziś mam na tyle napiętą i jędrną skórę okolic oczu, że raczej nie ma mowy o tym, żeby worki pojawiły się ponownie.
  • Przywrócenie promienności – ogromną rolę w poprawie wyglądu cery odgrywa sam fakt przywrócenia elastyczności skóry i wypełnienia wszystkich widocznych zmarszczek. Ja zauważyłam jeszcze, że moja skóra ujednoliciła swój kolor i nie pojawiają się już męczące mnie zasinienia.

Na koniec dodam jeszcze słów kilka na temat samych płatków. Obawiałam się, że mogą zsuwać się ze skóry, a ja będę zmuszona leżeć cały czas na plecach. Okazało się, że kolagenowe płatki pod oczy Marion nie spływają i świetnie utrzymują się pod okiem nawet w pozycji stojącej. Korzystanie z płatków Golden Skin Care to także przyjemne uczucie kojącego chłodu. Dla mnie to opłacalna inwestycja, która daje nie tylko chwilę relaksu, ale też bardzo dobre efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *