Szczoteczka do zębów za 1 tys. zł? Curaprox Black is White

Czy kupilibyście szczoteczkę do zębów za ponad tysiąc złotych? Pewnie nie. A gdyby była elektryczna? Bywają tańsze. A jeśli wyglądałaby jak milion dolarów? Nie opłaca się płacić za opakowanie. A może byliście w stanie wydać tyle na szczoteczkę, kiedy jej działanie opierałoby się na innowacyjnych, zaawansowanych technologiach?

Może jestem szalona, ale pielęgnacja zębów to dla mnie podstawa, więc zdecydowałam się na zakup szczoteczki do zębów Black is White marki Curaprox właśnie za taką kwotę. Potraktujcie ten wpis jako zapowiedź bardziej szczegółowej recenzji tego produktu.

Jeszcze kilka lat temu miałam poważne problemy z zębami. Zaniedbałam je do tego stopnia, że zęby kruszyły się, kiedy jadłam kanapki. W pewnym momencie były tak bardzo zepsute, że pulsujący aż na skroniach ból był nie do zniesienia. Zimno podrażniało, z ciepłem było jeszcze gorzej, a żadne tabletki nie dawały rady. Straciłam wtedy dwa zęby i zrozumiałam, że muszę zadbać o resztę. Dziś dmucham na zimne, dlatego tak duży wydatek na szczoteczkę do zębów nie jest dla mnie problemem.

Tylko czy hydrosoniczna szczoteczka do zębów Curaprox Black is White będzie opłacalnym zakupem? Tego jeszcze nie wiem, ale myślę, że w przeciągu najbliższego miesiąca będę w stanie powiedzieć więcej na temat Curaprox Black is White. Teraz mogę powiedzieć wam tylko nieco na temat tego, co obiecuje producent.

Szczoteczka hydrosoniczna Curaprox to połączenie funkcjonalności i designu. Na designie zależy mi najmniej, chociaż muszę przyznać, że czarna jak smoła szczotka Black is White wygląda bardzo luksusowo i profesjonalnie. Ważniejsza jest dla mnie wydajność produktu, który ma znacznie poprawiać kondycję i zdrowie jamy ustnej. Wykorzystanie efektu hydrodynamicznego i prędkości aż 42 tys. obrotów na minutę ma dawać efekt perfekcyjnie czystych zębów (nawet w szczelinach międzyzębowych) i rzecz jasna krystalicznej bieli.

Hydrosoniczna szczoteczka Black is White to produkt bezpieczny dla zdrowia. Nie zawiera żadnych niebezpiecznych składników, jest zbudowany z bezpiecznych materiałów, nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, a specjalne włókna Curen® są tak miękkie, że nie podrażniają dziąseł i są delikatne dla zębów będąc jednocześnie skutecznymi przeciwnikami próchnicy.

Jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. Wrócę do was za miesiąc – mam nadzieję, że z wyjątkowo zadbanymi, zdrowymi i pięknymi zębami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *